Apps Teacher

 

V aplikaci Math4Teacher si můžete snadno vytvořit písemku nebo interaktivní test ve formátu PDF. Otázky do písemek nebo testů si vybíráte z databáze 5 900 otázek v pěti jazycích.

Od podzimu 2022 můžete využít novou aplikaci Math4Teacher NEW, která  plně nahrazuje aplikaci starou a nabízí mnoho nových funkcionalit a vychytávek. Kromě písemek a interaktivních testů si můžete vytvořit i test ve formátu HTML. K takovému testu se vám vygeneruje unikátní přístupový kód. Studenti k testu přistoupí přes aplikaci Test4U zadáním přístupového kódu. Výsledky studentů se pak odesílají do vašeho účtu. Získáváte tak okamžitou zpětnou vazbu - výsledky jednotlivých studentů i odpovědi všech studentů na jednotlivé otázky.

Dalším skvělým pomocníkem je možnost vygenerovat si dvě varianty písemek, dvě varianty interaktivních testů nebo dvě varianty HTML testů. Nově jsou v databázi tzv. dvojčata otázek, z nich se generují automaticky variantní výstupy. Vy si jednoduše vyberete otázky do varianty A a automaticky získáte i variantu B.

Ta bude obsahovat velmi podobné otázky stejné obtížnosti.
Procházení databáze přináší také mnoho nových možností. Lze si třídit otázky dle vlastního uvážení a ukládat je až do deseti „šuplíků“ dle oblíbenosti (domácí úkoly, semináře, lehké, těžké, zábava, soutěž,…).

Nápověda pro aplikaci Math4Teacher NEW