Apps Teacher

Teacher

Do aplikace

Nová aplikace Math4Teacher NEW plně nahrazuje původní aplikaci Math4Teacher a nabízí mnoho nových funkcionalit a vychytávek. Kromě písemek a interaktivních testů si můžete vytvořit i test ve formátu HTML. K takovému testu se vám vygeneruje unikátní přístupový kód. Studenti k testu přistoupí přes aplikaci Test4U zadáním přístupového kódu. Výsledky studentů se pak odesílají do vašeho účtu. Získáváte tak okamžitou zpětnou vazbu - výsledky jednotlivých studentů i odpovědi všech studentů na jednotlivé otázky.

Dalším skvělým pomocníkem je možnost vygenerovat si dvě varianty písemek, dvě varianty interaktivních testů nebo dvě varianty HTML testů. Nově jsou v databázi tzv. dvojčata otázek, z nich se generují automaticky variantní výstupy. Vy si jednoduše vyberete otázky do varianty A a automaticky získáte i variantu B. Ta bude obsahovat velmi podobné otázky stejné obtížnosti.

Procházení databáze přináší také mnoho nových možností. Lze si třídit otázky dle vlastního uvážení a ukládat je až do deseti „šuplíků“ dle oblíbenosti (domácí úkoly, semináře, lehké, těžké, zábava, soutěž,…).

Kvůli problémům s cashováním některých webových prohlížečů prosíme o to, aby si všichni při práci s aplikacemi Math4Teacher a Test4U zkontrolovali, že používají aktuální verze těchto aplikací (číslo verze je uvedeno dole na webové stránce každé z těchto aplikací). Aktuální verze aplikace Math4Teacher je v240423a, aktuální verze aplikace Test4U je v240214b.

 

Nápověda pro aplikaci Math4Teacher NEW

 

Animovaná nápověda - část 1

 

 

Animovaná nápověda - část 2

 

Původní aplikace Math4Teacher , která slouží také k tvorbě písemek a interaktivních testů pouze však ve formátu PDF, bude funkční minimálně do srpna roku 2024.