Seminář Matematika a fyzika ve škole

Wednesday, August 16, 2023 - 09:15 to Friday, August 18, 2023 - 15:00
Místo:
Jevíčko

Seminář bude věnován problematice výuky matematiky a fyziky na středních školách. Organizátorem semináře je Komise pro vzdělávání učitelů matematiky a fyziky JČMF, Gymnázium Jevíčko a Pobočný spolek JČMF Brno.

Obsahem semináře jsou přednášky z pedagogiky, matematiky a fyziky. Účast na semináři mimo jiné přislíbili: prof. PhDr. Tomáš Janík, Ph.D., M.Ed, PedF MU,doc. RNDr. Helena Koldová , Ph.D., PF JU, PhDr. Eva Řídká, CSc., Cermat, prof. RNDr. Jan Kratochvíl, CSc., MFF UK, prof. RNDr. Jiří Bouchala, Ph.D., VŠB TU Ostrava, doc. RNDr. Jaromír Šimša, CSc., PřF MU Brno, Mgr. Lukáš Richterek, Ph.D., PřF UP, prof. RNDr. Petr Ponížil, Ph.D., UTB.

Místo konání:  Aula Gymnázia v Jevíčku, A. K. Vitáka 452, 569 43 Jevíčko
Datum konání:  16. Srpen 2023 - 9:00 - 18. Srpen 2023 - 18:00
Webové stránky akce:  https://www.gymjev.cz/skolni_novinky/seminar-matematika-a-fyzika-ve-skole/