Videa o procvičovacím portálu Math4U

Čeština

Procvičovací portál Math4U obsahuje řadu online materiálů pro procvičování celé středoškolské matematiky. Abychom Vám práci s portálem udnadnili, připravili jsme pro Vás několik videí.

Následující propagační video přináší informace o celém procvičovacím portálu Math4U a práci s ním:

Pro práci s aplikací STUDENT, která umožňuje studentům vygenerovat si HTML test dle svých požadavků, jsme připravili toto video či animovanou nápovědu:

Pro učitelé je určena aplikace UČITEL, ve které si mohou vytvářet písemky a interaktivní testy ve formátu PDF. Učitel si vybere z databáze otázky, které se mu líbí, a vytvoří pro žáky interaktivní test. Ten si pak může umístit na svůj web a zadat žákům k procvičení. Pro práci s aplikací UČITEL doporučujeme nejprve shlédnout následující video/animovanou nápovědu