Počítač ve škole 2022

Od wtorek, Kwiecień 12, 2022 - 08:00 do czwartek, Kwiecień 14, 2022 - 17:00
Położenie:
Nové Město na Moravě

19. ročník konference Počítač ve škole se koná v termínu od 12. do 14. dubna 2022 na gymnáziu v Novém Městě na Moravě. Letošními hlavními tématy jsou Didaktika školské informatiky, Digitální kompetence v humanitních předmětech, Gamifikace ve výuce a Technologické trendy. Nebudou chybět ani aktuality k revizím RVP a projektům pro školy.

Můžete se těšit na bohatý program přednášek a workshopů. Přijeďte se inspirovat od svých kolegyň a kolegů ze všech typů škol. A nebudou chybět ani firemní prezentace novinek směřovaných do oblasti vzdělávání. I vy se můžete podělit o své nápady a zkušenosti, přihlaste přednášku, workshop nebo výstava výrobků!

Konference Počítač ve škole je dobrým místem pro setkávání a diskuzi pedagogů, pro které je práce s žáky více než jen "povolání". Pojďme spolupracovat na tom, jak udělat výuku pro žáky zajímavější a přínosnější.

Více na webu https://www.pocitacveskole.cz/