Jak učit matematice žáky ve věku 10-16 let

Czeski
Od czwartek, Październik 14, 2021 - 09:30 do sobota, Październik 16, 2021 - 11:30
Położenie:
Ústí nad Labem

Celostátní konference učitelů JAK UČIT MATEMATICE ŽÁKY VE VĚKU 10–16 LET  se bude konat ve dnech 14.–16. 10. 2021. Konferenci pořádá SUMA JČMF ve spolupráci s UJEP v Ústí nad Labem, kam se konference po mnoha letech konání v Litomyšli přesouvá.

Zaměření tohoto ročníku konference bude Matematika jako prostředek porozumění světu.

Na konferenci budeme diskutovat o mezipředmětových vztazích, projektovém vyučování, aplikacích matematiky a nosných pojmech a idejích ve výuce matematiky pro žáky ve věku 10–16 let. Část konference bude věnována i specifikům distanční výuky, a to se zaměřením na příklady dobré praxe. Stranou pozornosti nezůstanou ani další témata spjatá s výukou matematiky, která účastníci nabídnou.

Organizátoři zažádali o akreditaci konference jako akce dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Web: https://jum.ujep.cz/