Discover - letní akademie

Od niedziela, Lipiec 7, 2019 - 09:30 do niedziela, Lipiec 14, 2019 - 09:30
Położenie:
Podskalí u Považské Bystrice

Discover je týden, během kterého se plně ponoříš do kladení otázek a hledání odpovědí se stovkou dalších zajímavých a bystrých lidí. Vybereš si dva akademické kurzy, ve kterých na vlastní kůži zažiješ studium jako na vysoké škole. Chtěl nebo chtěla sis někdy vyzkoušet medicínu, vývoj umělé inteligence nebo třeba politologii? Na Discoveru tě jimi provedou skvělé lektorky a lektoři z nejlepších československých a světových univerzit. Zapíšeš se také na volitelné odpolední workshopy, ve kterých tě třeba naučíme, jak se zakládá neziskovka, jak skončit s prokrastinací a proč by tě měla zneklidňovat kvantová mechanika. Budeme spolu přemýšlet do hloubky a v debatě s lidmi, které zajímají podobné věci. Discover je příležitost rozmyslet si, co bys chtěla nebo chtěl dál studovat, co můžeš dokázat a kým můžeš být.

Více viz https://discover.sk/cs/