O portálu

Brožura – Jazyková cena Label 2020

Czech

Brožura s projekty, které byly v letošním roce oceněny Evropskou jazykovou cenou Label, je na světě!

Evropská jazyková cena Label vznikla jako iniciativa Evropské komise a v České republice je udělována již od roku 2002 za spolupráce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Domu zahraniční spolupráce výjimečným a inovativním projektům v oblasti jazykového vzdělávání.

V roce 2020 byly stanoveny následující priority:

Pro učitele - členění tématických oblastí

Vážení a milí učitelé,

díky portálu Math4U si můžete připravit za pár minut nové písemky a interaktivní testy z databáze 4 200 otázek a zaujmout třídu některou ze 150 připravených tréninkových her. Vaši studentům zase nabízíme  originální aplikaci pro procvičování matematiky na mobilu nebo tabletu, kdykoliv a kdekoliv. Navíc zdarma, s poutavou grafikou a ve čtyřech jazycích.

Portál je rozdělen do tří částí – STUDENT, UČITEL a TŘÍDA.

Portál Math4U – zajímavá data z Google Analytics – školní rok 2019/2020

Czech

Úspěchem projektu je vždy to, že pomáhá ostatním. Portál Math4U měl během školního roku 2019/2020 cca 25 000 návštěvníků, učitelské účty si zřídilo asi 300 učitelů matematiky, kteří si v tomto období vytvořili pro své žáky cca 2 000 procvičovacích testů. Jsme moc rádi, že projekt pomáhá učitelům a studentům překlenout nelehké období uzavření škol kvůli pandemii koronaviru.

Přinášíme vám data z Google Analytics za školní rok 2019/2020, přesněji tedy od 1. 9. 2019 do 30. 6. 2020.

Všimneme si následujících položek:

Projekt Math Exercises for You získal Evropskou jazykovou cenu Label 2020

Czech

Projekt Math Exercises for You (2016-2019), jehož hlavním výstupem je portál math4u.vsb.cz získal Evropskou jazykovou cenu Label 2020.

Evropská jazyková cena Label (EJCL) je od roku 2002 udílena národním i mezinárodním projektům, které kreativním způsobem přispívají ke zvyšování kvality jazykového vzdělávání, motivaci studentů a k co nejlepšímu využití zdrojů k rozšíření nabídky jazyků.